Koszyk

O nas

O nas

girl-cat-playing-bed (1)

Poznaj Animax Bedding

Z własnego doświadczenia wiemy, że futrzak, to ktoś więcej niż najlepszy przyjaciel, to członek rodziny! Dlatego w Animax Bedding robimy wszystko, by wspólne spędzanie czasu kojarzyło się jedynie z najlepszymi wspomnieniami!

W trosce o zdrowie pupila i Twój komfort produkujemy w Polsce najwyższej jakości ekologiczne podsypki, które zadbają nawet o najbardziej puchate futerka, a Tobie zapewnią wolność od porozsypywanego granulatu i nieprzyjemnych zapachów!

Bezpieczne

bezpieczne

Wydajne

wydajne

Ekologiczne

ekologiczne

Polskie

polskie

Produkty Animax to przede wszystkim:

  • Ekologia – podsypki są w 100% naturalne, przyjazne środowisku i biodegradowalne.
  • Zdrowie pupila – podsypki nie kurzą się i są wysoce higieniczne, dlatego idealne nawet dla zwierząt cierpiących na choroby układu oddechowego oraz alergie.
  • Wysoka wydajność – podłoże absorbuje nawet 4-krotnie więcej niż samo ważny, dzięki temu ochroni Twojego futrzastego członka rodziny przed kontaktem z wilgocią.
  • Porządek – zawartość kuwety nigdy nie jest mile widziana poza nią. Rozwiązaliśmy ten problem dzięki specjalnej frakcji żwiru, który nie przyczepia się do łapek ani futerka.
  • Wygoda– zużyte podłoże możesz zutylizować w toalecie lub wykorzystać jako wysoce przyswajalny nawóz.
  • Przyjemny zapach – jesteśmy przekonani, że z chęcią wymienisz drażniący zapach amoniaku na aromat iglastego lasu. Sami tak zrobiliśmy!
children-play-with-easter-bunnies

Opinie o Nas

X