Koszyk

F.A.Q

F.A.Q

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań.

Podstawowe informacje i użytkowanie

Drewniany żwirek stworzyliśmy w dwóch wariantach. Pellet o większej frakcji przeznaczony jest dla kotów, drobniejszy zaś dla mniejszych zwierząt: królików, świnek morskich, szczurów, myszy, chomików, szynszyli i myszoskoczków.

Animax Bedding to podsypki pelletowe wyprodukowane w duchu zero waste z wysokiej jakości trocin drzew iglastych. Jesteśmy przekonani, że z chęcią wymienisz drażniący woń amoniaku na delikatny zapach leśnego spaceru w letni dzień.

Opakowania podsypek są w pełni ekologiczne. Zgodnie z naszą filozofią staramy się wykorzystywać potencjał surowców w pełni, dlatego nasze opakowania produkowane są z makulatury, która częściowo pochodzi z recyklingu.

Wsyp podsypkę do kuwety.
Usuwaj na bieżąco zanieczyszczenia.
Przy każdej wymianie podsypki dokładnie umyj kuwetę.
Zanieczyszczenia możesz w małych porcjach spłukać w toalecie lub użyć jako nawóz.

Na określenie stanu wyeksploatowania żwirku wskazuje jego struktura. Rozpadanie się granulek na mniejsze frakcje świadczy o jego wysokim zużyciu i konieczności wymienienia.

Dzięki zastosowaniu unikatowej receptury nasz żwirek nie tylko skutecznie absorbuje woń amoniaku, ale także wydziela przyjemny, leśny zapach.

Nasz żwirek wykonany jest ze 100% naturalnych składników. Dzięki temu po jego zużyciu możesz bez problemu spłukać go małymi porcjami w toalecie lub wykorzystać jako nawóz.

Transport i formy płatności

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najszybciej dostarczyć podsypki do Waszych domów, dlatego szacowany termin ich wysyłki wynosi do 48h od chwili dokonania zakupu, staramy się jednak by zamówienia realizowane były w ciągu 24 godzin.

W cenie produktów nie jest ujęty koszt transportu. Każdorazowo, przy składaniu zamówienia pojawia się informacja o cenie transportu paczki lub palety.

Płać za nasze produkty tak, jak Ci wygodnie:

  • Za pobraniem
  • Przelewem na konto
  • Za pośrednictwem PayU

Korzystając z opcji płatności PayU możesz zapłacić za podsypki tak, jak lubisz: przelewem, kartą kredytową lub nawet w ratach.

Masz inne pytania?

Jeśli nurtują Cię inne pytania z naszej dziedziny, to wyślij je nam na maila. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe i dodamy je do naszej bazy pytań i odpowiedzi.

X