Koszyk

Slide Leży Ci na sercu los planety? Dobrze trafiłeś, ponieważ nam również!
Produkując nasze podsypki kierujemy się duchem zero waste. Są one 100% przyjazne środowisku i biodegradowalne, a po użyciu nadają się do wykorzystania jako naturalny nawóz.
Poznaj Animax Pets
Slide kot patrzy w góre Stawiamy na bezpieczeństwo i wydajność Dzięki wykorzystaniu jedynie wyselekcjonowanych trocin iglastych, nasze podsypki są nie tylko 100% naturalne i bezpieczne, ale także maksymalnie wydajne. Pochłaniają nawet czterokrotnie więcej płynu, niż same ważą, a dodatkowo świetnie się zbrylają, dzięki czemu wystarczają na dłużej! Poznaj Animax Cats Crushed Slide

Strona główna

Bezpieczne

bezpieczne

Wydajne

wydajne

Ekologiczne

ekologiczne

Polskie

polskie

O nas

Z własnego doświadczenia wiemy, że futrzak, to ktoś więcej niż najlepszy przyjaciel – to członek rodziny! Dlatego w Animax Bedding robimy wszystko, by wspólne spędzanie czasu kojarzyło się jedynie z najlepszymi wspomnieniami! W trosce o zdrowie pupila i Twój komfort produkujemy w Polsce najwyższej jakości ekologiczne podsypki, które zadbają nawet o najbardziej puchate futerka, a Tobie zapewnią wolność od porozsypywanego granulatu i nieprzyjemnych zapachów!

Opinie o nas

Odbierz 10% zniżki
na pierwsze zakupy

Przeczytaj nasze ostatnie wpisy

X